moshaverrkhob
moshaverrkhob

درمان با نوروفيدبك
بيماري هايي كه با نوروفيدبك درمان مي شوند مي توانند به چند دسته تقسيم شوند. درمان پانيك با بيوفيدبك نيز بر اساس تحقيقات جديد امكان پذير است كه به برخي از مهم ترين آنها اشاره مي شود. اولين بيماري مهم كه مي تواند به تدريج با استفاده از نوروفيدبك درمان شود استرس و اختلال بيش فعالي است كه در ميان كودكان بسيار رايج است.

درمان اوتيسم با نوروفيدبك
تحقيقات نشان مي دهد كه نوروفيدبك مي تواند تأثير زيادي در درمان اختلال كمبود توجه يا اختلال بيش فعالي كمبود توجه در كودكان داشته باشد. به همين دليل درمان با نوروفيدبك را مي توان يكي از درمان هاي مناسب براي اختلالات كودكان دانست.

همچنين داراي بسياري از طرفداران براي درمان اوتيسم در كودكان است.

زيرا تحقيقات و شواهد نشان مي دهد كه استفاده از نوروفيدبك مي تواند به تدريج كاهش عوارض بيماري و اوتيسم در كودكان را به دست آورد.

اختلال ديگر كه مي تواند به راحتي و به تدريج با نوروفيدبك درمان شود.
مي تواند به عنوان اضطراب و افسردگي در ميان افراد در نظر گرفته شود.
متأسفانه امروز افسردگي و اضطراب مشكلات اساسي بسياري از افراد مختلف در سنين مختلف از دوران كودكي تا سن ميانسالي ​​و سالخوردگي است.
درمان پانينك با نوروفيدبك امكان پذير است.
خوشبختانه، با استفاده از درمان با نوروفيدبك مي توان با كاهش علائم اين اختلالات در افراد و ضبط حداقل عوارض احتمالي اين اختلالات و بيماري ها، او را درمان كرد.

درمان با نوروفيدبك درمان پانيك با بيوفيدبك

روش جديد درمان نوروفيدبك
همچنين دسته بعدي بيماري هايي كه با روش جديد درمان نوروفيدبك درمان مي شوند.

امروزه درمان با نوروفيدبك بسياري از طرفدارانش را در بهبود امواج مغزي و عملكرد مغز دارد.

نوروفيدبك مي تواند به عنوان يك نوع بيوفيدبك به افراد كمك كند.

امواج الكتريكي را در مغز انسان ثبت كند، بازخورد و واكنش نشان مي دهد. تا او در نهايت خود را كنترل كند.

در واقع، بازخورد در مورد درمان با نوروفيدبك به بيمار با استفاده از يك تصوير يا صدا ارائه مي شود و به اين ترتيب بيمار خواهد فهميد كه آيا او تغييرات مناسب در فعاليت مغز و امواج مغزي انجام داده است يا خير.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-درمان با نوروفيدبك | درمان پانيك با بيوفيدبك


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۴۷:۴۸ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

درمان وسواس با نوروفيدبك از جمله درمان هايي است كه به تازگي مورد توجه بسياري از پزشكان و بيماران قرار گرفته است و اين موضوع به دليل اثربخشي بالاي اين روش در كنار عدم وجود عوارض است.

اختلال وسواس در زمره اختلالات مربوط به اضطراب است كه در دسته اضطراب هاي مزمن قرار مي گيرد.

بيماري وسواس فرد را درگير يك سري از مشغله هاي ذهني و عملي مي كند در نتيجه موجب از بين رفتن انعطاف و صراحت و كارايي را در فرد بيمار مي شود.

وسواس شامل احساس انديشه و تفكر و با تصاوير ذهني است كه مدام فرد را آزار مي دهد.

درمان وسواس با نوروفيدبك
اما مهم ترين موضوع اين است كه چرا بايد افرادي كه دچار وسواس هستند به درمان رو بياورند؟

ريشه بيماري وسواس در اضطراب فرد است.
درمان وسواس بسيار مشكل و زمان بر است.
اين وسواس به دو طريق وسواس فكري و وسواس عملي در فرد بروز خواهد كرد.
فردي كه دچار بيماري و اختلال وسواس شده است براي جلوگيري و كاهش اضطراب هايي كه بر اثر افكار مزاحم به او دست مي دهد.
به اعمال و رفتاري هايي دست مي زند كه ممكن است اضطراب و استرس را در او بيشتر نمايد كه بر شدت اختلال وسواس بيافزايد.
تحقيقات پژوهشگران نشان مي دهد كه چيزي حدود 1 تا 3 درصد از افراد جامعه با بيماري و اختلال وسواس دست و پنجه نرم مي كنند و به نوعي با بيماري وسواس از نوع فكري و يا عملي درگير هستند.

درمان وسواس با نوروفيدبك
درمان وسواس با نوروفيدبك عوارض دارو درماني را ندارد و موثرتر است

وسواس
افراد وسواسي افرادي هستند كه ريز بين، انعطاف ناپذير، سخت گير و حاشيه بين هستند. اگر كاري را مطابق با عادت خود انجام ندهند آرام و قرار نمي گيرند و گاهي مجبور هستند يك كار را چندين بار انجام دهند.

مانند پاك كردن و شستن سبزي و ميوه. روش نوروفيدبك و بيوفيدبك به عنوان روش هايي كه امروزه در علم روانشناسي نوين پركاربرد هستند مي توانند فرد مبتلا به بيماري و اختلال وسواس را درمان نمايند.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-نوروفيدبك و وسواس | درمان وسواس با نوروفيدبك


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۲۶:۵۵ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

مركز مشاوره ازدواج مي تواند راهكار مطلوبي براي اطمينان خاطر از يك ازدواج موفق باشد. در مراكز مشاوره ازدواج بسياري از مسائل بررسي مي شوند. در مركز مشاوره براي ازدواج با استفاده از مشاوران مجرب روانشناسي همه سنين مي توانند به راهكارهاي مناسب براي آينده خود دست يابند.

مركز مشاوره ازدواج طي چند جلسه مشاوره اي كه بين مشاور و افراد برگزار مي كند نكات مهم و حياتي را براي پيش از ازدواج زوجين بيان كرده و آنها را براي ازدواج موفق و پايدار آماده مي كند. اين در حالي است كه مركز مشاوره براي ازدواج يكي از موثرترين راههاي پيشگيري از اين آسيب ها و مشكلات است. اخيرا، فعاليت هاي تقويت زندگي زناشويي به برنامه هاي مشاوره ازدواج تبديل شده است.

نمايشگر ويديو

00:00
06:15


با استفاده از آموزش هاي قبل از ازدواج زوجين مي توانند آغازگر يك رابطه صحيح و پايدار و در عين حال يك ازدواج كاملا موفق و ماندگار باشند.

آموزش هاي قبل از ازدواج طيف وسيعي از آموزش ها از جمله آموزش هاي رفتاري اجتماعي، روابط جنسي، تربيتي، عشق و موارد مورد نياز ديگر را در بر خواهد گرفت.
براساس نتايج تحقيقات، آموزش و مديريت زوجين در زمينه بهداشت باروري تاثير مثبت بر رفتارهاي جنسي آنها داشته و بر تصميم گيري آنان در استفاده مناسب از روش هاي پيشگيري از بارداري موثر خواهد بود. در ايران طرح آموزش و مشاوره ازدواج از سال 1370 به اجرا در آمده است. هدف از اجراي اين طرح ارتقاي سطح آگاهي زوجين در خصوص اهميت و ضرورت كنترل جمعيت و بهداشت باروري، شناخت عميق تر زوجين از يكديگر، بهبود روابط عاطفي بين زوجين و تحكيم روابط بين آنان است.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-مركز مشاوره ازدواج خوب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۰۳:۳۶ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

گفتاردرماني يا آسيب شناسي گفتار و زبان رشته ايست كه در آن درمان و توانبخشي براي افرادي صورت ميگيرد كه به گونه اي اختلال گفتاري دارند يا در ارتباط برقرار كردن با مردم و اطرافيان دچار مشكل هستند.
آسيب شناسي گفتار و زبان

آسيب شناسي گفتار و زبان

‎شايد شما افرادي را ديده باشيد كه در حين سخن گفتن گير ميكنند يا يك حرف را بيش از حد ميكشند يا بخشي از كلمات را زياد تكرار ميكنند اينها كساني هستند كه در اصطلاح دچار لكنت هستند البته تشخيص و درمان اين اختلال بر عهده گفتار درمانگران يا آسيب شناسان گفتار و زبان است .

‎شايد كودكاني را ديده باشيد كه نسبت به سن و سالشان خيلي كمتر از كودكان ديگر حرف ميزنند اينها كودكاني هستند كه تاخير در رشد گفتار و زبان (DSL) دارند .

‎گاهي نيز افرادي به علت سكته تصادف يا ضربه مغزي دچار اختلال در تكلم يا حتي از دست دادن كامل تكلم ميشوند (آفازي) .

‎شايد افرادي را ديده ايد كه در هنگام حرف زدن برخي حروف و صداها را اشتباه تلفظ ميكنند . مثلا بجاي كلمه سيب كلمه تيب را به كار ميبرند ، يا بجاي كلمه درخت كلمه دلخت را به كار ميبرند . اينها افرادي هستند كه در اصطلاح اختلال توليد دارند .
‎گاهي نيز صداي افراد متناسب با سن و جنسشان نيست مثلا مرداني كه صداي زنانه دارند يا زناني كه صداي بم و مردانه دارند.

‎افراديكه كه حنجره خود را از دست داده اند يا دچار فلج تارهاي صوتي هستند ويا بدليل استرس و فشارهاي روحي يا پرحرفي و بد استفاده كردن از صدايشان ،صدايشان آسيب ديده است ، مثلا صداي آنها نفس آلود يا خسته يا گرفته است ،صداي آنها لرزش دارد يا قطع و وصل ميشود.هنگام صحبت كردن درد مي كشند . بايد با تلاش و تقلا صحبت كنند و يا بيصدا شده اند نيز به صوت درماني نياز دارن

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-گفتار درماني و آسيب شناسي گفتار


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۵۰:۳۳ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

هيجانات افرادي كه با شما در تعامل هستند مي تواند به شما سرايت كند.

زماني كه به يك تئاتر شاد مي رويد هنگام برگشتن به چهره تمام افراد نگاه كنيد، همگي درحال شادي و خنده هستند .

تحقيقات از مد ت ها پيش نشان داده اند كه هيجانات نيز واگير دار هستند. جيمز فولر (2008) درباره ي گسترش شادي در طي 20 سال در يك جامعه نوشته است. در اين جامعه گروه هايي شاد و گروه هايي ناشاد وجود داشتند. شادي در سه گروه متمايز از يكديگر درجه بندي شدند. افرادي كه توسط افراد شاد احاطه شده بودند داراي شانس بيشتري براي شاد بودن در آينده بودند. برآورد هاي آماري نشان داد كه اين مساله تنها ناشي از تمايل افراد شاد به تعامل با ديگر افراد شاد نبود، بلكه علاوه بر آن افرادي كه در تماس با افراد شاد هستند شانس بيشتري نيز براي شاد بودن خواهند داشت. حتي فاصله ي فيزيكي نيز در اين مسئله نقش دارد، افرادي كه دوستان شادي در يك مايلي خود داشتند به ميزان 25 درصد شانس بيشتري براي شاد بودن داشتند. آنهايي كه داراي همسايه ي شادي بودند داري 34 درصد شانس بيشتر براي شادتر شدن بودند.

و تنها شادي نيست كه از فردي به فرد ديگر سرايت مي كند. در مطالعه اي در سال 1985 توسط M.J. Howes مشخص شد كه افراد بدون مشكل افسردگي كه با افراد دچار حتي افسردگي ملايم در يك اتاق قرار مي گرفتند، با گذشت زمان دچار افسردگي مي شدند.

هيجانات نيز واگير دار هستند

در مطالعه ي فولر، تاثير عامل سرايت هيجانات در افرادي كه يكديگر را براي مدتي طولاني مي شناختند و نزديكي فيزيكي با يكديگر داشتند مشاهده شده بود. اما تاثير سرايت هيجانات در افراد غريبه چگونه است؟ و يا تاثير افرادي كه تصوير آنها را از طريق رسانه ها مي بينيم؟

ايمي كادي از دانشكده ي بازرگاني دانشگاه هاروارد، تاثير ژست هاي خاص ظاهري را در تغيييرات شيميايي عصبي مغز مورد مطالعه قرار داده است. هنگامي كه احساس غم و اندوه مي كنيد، اخم مي كنيد، سر خود را پايين مي اندازيد، وبدن خود را منقبض مي كنيد. ممكن است تابحال متوجه نشده باشيد، كه عكس اين مسئله نيز مي تواند اتفاق بيفتد. حتي هنگامي كه غمگين نباشيد، اگر اخم كرده، سر خود را پايين بيندازيد، و خود را منقبض كنيد، بدن شما سيگنال هاي شيميايي عصبي را آزاد خواهد كرد كه درواقع شما را غمگين خواهند كرد. اين مسئله در مورد ديگر حالت هاي بدن و هيجانات نيز صادق است. براي مثال، باز كردن دست ها و پاها و بدن مي تواند به احساس قدرت و اعتماد به نفس منجر شود.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-هيجانات مسري هستند


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۱۰:۲۴ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

10 تمرين براي تقويت مغز
1)كرال پاي متقابل، يكي از تمرينات ورزشي براي مغز است كه به هجي كردن، نوشتن، گوش دادن، خواندن و درك مطلب به وسيله ي هماهنگي در قسمت راست و چپ مغز كمك مي كند.

روش اجرا:

* بايستيد يا دراز بكشيد. دست راستتان را در كنار بدنتان قرار دهيد و و زانوي چپ تان را تا جايي كه مي توانيد بالا بياوريد و با دست راستتان آن را لمس كنيد سپس اين حركت را با دست چپ و زانوي راست انجام دهيد براي دستيابي به نتيجه ي دلخواه اين تمرين را به مدت 2 تا 3 دقيقه انجام دهيد.

2) كليدهاي مغز: اين ورزش مناسب براي مغز، جريان خون به سمت مغز را افزايش مي دهد. جريان اضافي خون، آب اضافه، مغز را راه اندازي مي كند، تمركز ضروري مغز را براي يادگيري و عملكرد بهبود مي بخشد.

* روش انجام اين حركت به اين صورت است كه يك دست به اندازه اي از هم باز كنيم كه انگشت شست و انگشت اشاره مانند شكل L انگليسي را به وجود بياورند.

* انگشت اشاره و شستتان را در دو طرف استخوان جناق سينه قرار دهيد. و به آرامي فشار دهيد.

* در همان زمان دست ديگرتان را بر روي نافتان و شكمتان بگذاريد. و اين قسمت ها را براي 2 دقيقه فشار دهيد.

3) هشت متحرك: تمركز بينايي و حركت چشمي را براي خواندن بهبود مي بخشد.

* بدن را در يك نقطه با سطح چشم تراز كنيد، اين قسمت نقطه مياني 8 انگليسي مي باشد.

* براي ترسيم هشت انگليسي حالتي راحت را براي بدن انتخاب كنيد، و عرض و ارتفاع را به ميزان راحتي تان تنظيم كنيد.

* با نقطه ي مياني شروع كنيد و بر خلاف جهت عقربه هاي ساعت حركت كنيد، بالا، رو و اطراف. سپس هم جهت با عقربه هاي ساعت: بالا، رو، اطراف، و به نقطه ي مياني باز گرديد.

* همانگونه كه چشم ها 8 را دنبال مي كنند، سر كمي حركت مي كند و گردن آرام و بي حركت باقي مي ماند. اين حركت را با هر كدام از دستتانتان سه بار تكرار كنيد و سپس هر دو دست را با هم به حركت در آوريد.

4) حرت بازو، يكي از تمرينات ورزشي مغز براي افزايش گستره توجه.

* بازوي چپتان را به بالاي سرتان برسانيد، و به سمت قفسه سينه بكشيد. با دست راستتان زير آرنجتان را بگيريد.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-۱۰ تمرين ورزشي براي مغز | تقويت مغز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۳۴:۰۴ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

شيوه هاي غلبه بر ترس از تعهد يا اضطراب رابطه
احساس اضطراب هنگام شروع رابطه جديد كاملاً طبيعي است.

اما اگر اين اضطراب باعث شود كه شما رابطه عاشقانه طولاني مدت را تجربه نكنيد، باعث صدمه به كيفيت زندگي شما مي شود.

خوشبختانه ورش هايي وجود دارد كه شما با استفاده از آن ها مي توانيد ترس از تعهد و اضطراب خود را از بين ببريد.

اين مقاله به ارزيابي ميزان اضطراب و معرفي راه هايي براي غلبه به آن مي پردازد.

چرا شروع رابطه باعث ايجاد اضطراب در افراد مي شود؟
همان طور كه عنوان شد، ترس و اضطراب از ايجاد يك رابطه يك احساس طبيعي است.

دلايل اين اضطراب معمولا شامل موارد زير مي شود:

ترس از پذيرفته نشدن
ترس از خيانت عاطفي
ناتواني در بروز احساسات
ترس از دست دادن استقلال
ناتواني در اعتماد كردن
ترس از پذيرفتن مسئوليت
معمولاً افرادي كه در خانواده هاي خود طلاق را تجربه كرده اند نيز درگير اين اضطراب هستند.

آن ها نمي خواهند رابطه اي را شروع كنند كه مي دانند به بن بست مي رسد براي همين از ايجاد رابطه دوري مي كنند.

شيوه هاي غلبه بر ترس از تعهد يا اضطراب رابطه

روش هايي براي درمان اضطراب در رابطه
در اولين مرحله لازم است بدانيد كه در حقيقت يك رابطه ايده آل وجود خارجي ندارد.

اعتقاد به روابط عاشقانه افسانه اي باعث ايجاد انتظارات غير واقعي از رابطه مي شود.

اگر با درك اين كه روابط داراي فراز و نشيب است وارد رابطه شويد، اضطراب شما تا حدودي كاهش مي يابد.

چندين روش براي از بين بردن ترس از تعهد وجود دارد.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-شيوه هاي غلبه بر ترس از تعهد يا اضطراب رابطه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۵۹:۵۷ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

چگونه از مشاوره ازدواج بيش ترين استفاده را ببريم
مشاوره ازدواج تضميني براي نجات زندگي شما نيست.

اما اگر بتوانيد از مشاوره به شكل مطلوب استفاده كنيد، كمك يك مشاور ماهر و توانا مي تواند روابط شما و همسرتان را بهبود بخشد.

واقع بين باشيد
به ياد داشته باشيد كه در رابطه دو نفر وجود دارد، خيلي از زوج ها هميشه سعي در تغيير همسرشان دارند و اصلا خودشان را مقصر نمي دانند.

به خاطر داشته باشيد كه بايد به ضعف هاي خودتان هم توجه كنيد.

ديدگاه ها و رفتار هاي شما چقدر در كيفيت رابطه شما تاثير مي گذارد؟

و چگونه مي توانيد اين رفتار ها را در جهت تقويت رابطه خود مديريت كنيد؟

از به اشتراك گذاشتن احساستان نترسيد
هنگام مشاوره كسي به قضاوت شما نمي پردازد.

در اينجا وقت آن است كه احساسات دروني خود را نشان دهيد و آسيب پذير باشيد.

مشاور زماني مي تواند به شما كمك كند كه شما راضي به اشتراك احساسات خود با او باشيد و خودتان را سانسور نكنيد.

اين كار مي تواند درمان شما را ماه ها جلو بيندازد.

چگونه از مشاوره ازدواج بيش ترين استفاده را ببريم

زماني را به درمان رابطه اختصاص دهيد
شما نمي توانيد در كاري كه برايش زمان نمي گذاريد پيشرفت كنيد و همچنين نمي توانيد انتظار داشته باشيد مشاوره ازدواجي كه برايش وقت نمي گذاريد رابطه شما را بهبود بخشد.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-چگونه از مشاوره ازدواج بيش ترين استفاده را ببريم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۲۶:۴۶ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

اهميت مشاوره تلفني :در زمينه هاي مختلفي مشاوره وجود دارد مانند:

مشاوره ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره خانواده ، مشاوره كودك و نوجوان كه بخش هاي تخصصي داشته است . مشاوره هاي دل رحم ، دوست و درست كار و راهنماي بي همتا براي شما هستند.

مشكلاتي كه شما امروز با آن مواجهه هستيد مشاوران بارها ديده اند و آنها را برطرف كردند.

مشاوره تلفني روانشناسي
مشاوره روانشناسي براي اكثر افراد جامعه به صورت الزامي مي باشد ولي مشكلات مختلف مشاوره حضوري

مثل :

*خجالت كشيدن در برابر غريبه

* قيمت بالاي مشاوره حضوري

* ترس از اينكه مورد قضاوت قرار بگيرند

* مشكل رفت و آمد و…..…..

موجب مي شود كه افراد حضوري به مشاوره بروند.

مشاوره تلفني راهي مي باشد براي شما تا هر وقت كه بخواهيد در كنار شما باشند.

براي همه انسان ها ممكن است در زندگي مشكلاتي به وجود آيد كه ذهن ما را به خود مشغول كرده است .

اين مشكلات بعد از رفتن به مشاوره روانشناسي و حل شدن آن متوجه مي شويم كه چقدر بي ارزش بوده است ، ولي بخاطر اهميت زياد به آنها ناگهان جريان زندگي ما را كاهش مي دهد.

مشاوره خانواده به ما ياد مي دهد كه با حل كردن مشكل خود ذهن و زندگي خود را به درستي در دست بگيريم.

مشاوره تلفني خانواده
همه مشغوليت زندگي خود را با (مشاوره خانواده ، روانشناسي و….... ) از بين ببريد و آرام بودن را در محيط زندگي خود برگردانيد.

مشاوره تلفني خانواده در دوره هاي مختلف زندگي در خانواده به حفظ پايه هاي آن كمك مي كند.

متاسفانه اكثر خانواده ها وقتي به مشاوره تلفني خانواده مراجعه مي كنند كه در مديريت كردن رفتار خود دچار

آسيب بحراني شوند. مشاوران خانواده در برخورد صحيح با همسر ، بهترين راه رفتار با فرزند و تصميم

گرفتن براي ازدواج به شما كمك مي كنند.

 

مشاوره تلفني اعتياد
اهميتي ندارد كه چه كسي در زندگي ما با اعتياد درگير شده باشد ، مهم آن است كه پايه زندگي در خطر مي باشد.

مشاوره تلفني اعتياد كمك مي كند تا بيمار هدف هاي زندگي خود را بشناسد و با تكيه به آن هدف هاي خود را مشخص كند.

بايد توجه داشته باشيم كه فردي كه دچار اعتياد مي شود خيلي زوج رنج و حساس مي باشد. پس هر قدمي

كه در رفتار با او بر مي داريم مي توانيم آن را براي ترك اعتياد به جلو يا به عقب برگردانيم.

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-مزاياي مشاوره تلفني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۴۳:۵۰ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]

روانشناس پورحقگو

چرا ما افسرده مي شويم؟

افسردگي چه دليلي دارد؟

اين كليپ اموزشي اختلال افسردگي را مشاهده كنيد

كليپ اموزشي اختلال افسردگي
سايت مركز مشاوره ايرانيان همواره در كنار شماست. مشاهده كليپ روانشناسي ، تست روانشناسي آنلاين ، مشاوره جنسي

چگونه اعتياد به اينترنت را ترك كنيم
درمان اضطراب اجتماعي

منبع: مركز مشاوره ستاره ايرانيان-كليپ اموزشي اختلال افسردگي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۰:۳۴ ] [ dr mona ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 8
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر